Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A srácok akkor most a sminktel...

A srácok akkor most a sminktelen vagy a natúran sminkelő lányokat szeretik?

Figyelt kérdés

Példa (a két képen ugyanaz a lány van):


Smink nélkül:

[link]

[link]


Natúr sminkben:

[link]

[link]


2014. aug. 12. 17:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%

Legyen rajta igényes nem eltúlzott smink mindenkinek ez tetszik.


Akinek nem meleg vagy hazudik.

2014. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Jajj, hát a Palvin Barbi nekem mindenhogy tetszik! Egyébként az első kép jön be a legjobban.
2014. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
A srácok általában észre se veszik, ha csak natúran van kisminkelve egy lány. :) Tapasztalat, lány vagyok. :D
2014. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, Barbi az. Én is szépnek tartom :)
2014. aug. 12. 17:16
 5/11 anonim válasza:
100%
Szia. Minden fiú más.. Sokan lemondják azokat a lányokat akik festik magukat pedig nekik is azok alányok jonnek be :) aki igazán szeret az smink nélkul is elfogad! ha vele éled le az életedet akkor muszáj latnia smink nélkul! vagy elfogad smink nélkul vagy nem érdekel meg téged:) további szép napot!
2014. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
54%
Aki festi magát az számomra elég műnő ( magát is becsapja a sminkkel)
2014. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt tedd még hozzá hogy az utolsó két képen a smink mellett photoshop is van :-)

A modell szakmában már jó ideje nincs is olyan kép amit ne javítottak volna fel .

2014. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be... nem minden pasinak ugyanaz tetszik, egyik exem szerette a sötét és sok sminket, másik meg a pici sminket sem viselte el. A mostaninak meg teljesen mindegy, mindenképp ugyanúgy tetszek neki. Én meg magam miatt sminkelek, mert másképp rondának érzem magam, nincs tökéletes bababőröm mint a képen a csajnak.
2014. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A barátom speciel nem szereti a sminkelt lányokat, és nem meleg, meg nem is hazudik, mert ahhoz túl régóta vagyunk együtt. :)) Engem még nem is látott sminkben, mert én se festem magam.

Egyébként meg nyilván férfifüggő is, kinek mi jön be, meg persze függ a nőtől is. A szokásos szöveg: van, aki smink nélkül is szép, van, akinek meg a sok smink se segít.

2014. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A pasik azt várják el, hogy a nőknek olyan tökéletes legyen a bőrük, szép íves a szemöldökük és csábító a tekintetük, mint Palvin Barbinak, szerintem nem veszik észre, hogy ezt milyen kencékkel érjük el.
2014. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!