Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » L'oréalnak milyen alapozója...

L'oréalnak milyen alapozója van? BB krémje jó?

Figyelt kérdés
Féláras kuponom van: alapozó+púder vagy bb krém kellene. Fontos, hogy suli közben kevés időm lesz sminkelni.
2014. aug. 17. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

ez a BB krémje, nekem ilyenem van: [link]


én szeretem.

2014. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A BB krém nem helyettesíti a púdert, legalábbis nekem az Avonos nem tette.


A L'Oreal True Matchet már egyszer újravettem amikor elfogyott, annyira megszerettem. Tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez (persze sokáig filóztam, melyik árnyalatot vegyem meg) nincs maszkhatása, könnyű felvinni, nem áll össze melegben (ellentétben barátnőm Catrice mattosítójával, bár lehet ő használja rosszul).


Amit én személyesen ajánlok, kicsit vegyes, zsíros bőrrel, de bőrhibák nélkül az a L'Oreal alapozó vagy Catrice transparent vagy Rimmel Stay Matte púderrel. De a L'Oreal-é is jó lehet, csak nem volt még szerencsém hozzá.

2014. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!