Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek tetszik ez a táska?...

Nektek tetszik ez a táska? Hordanátok suliba? Szerintetek beleférnének ebbe a tankönyvek? Melyik szín tetszik nektek jobban? KOZVELEMENY KUTATAS!

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 18. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebbe az alapvető cuccokon kívül (pénztárca, kulcs, neszeszer, tolltartó, kaja, pia) nem sok minden fér, max 1-2 füzet/könyv. Mondjuk én ezt úgy oldottam meg, hogy a könyveimet nem hordtam magammal, illetve amiket szinte csak órán használtunk, azokat a padomban tartottam. De ha neked 60 könyvet/füzetet kell mindennap hurcibálnod, akkor ez nem a legjobb választás.
2014. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ilyen táskák. Ha mondjuk 5-6 könyved meg füzeted van külön külön akkor szerintem még hordhatod. Én mindenképpen megvenném. :)
2014. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik , szerintem feketében néz ki a legjobban.Ha nincs sok könyved, akkor szerintem beleférsz. :)
2014. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy könyv maga 30 cm magas. És a táska is. Nem férnél el benne, pici a táska. Láttam már ilyet élőben, hidd el pici. Nem férnél. Csak kínlódás. És sok könyv, füzet kell és egyéb. Nos meg még be is kellene csatolni azt a táskát.
2014. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem férne bele. És még ronda is.
2014. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahj. :( Nagyon szepen koszonom mindenkinek, ment a zold pacsi! :)
2014. aug. 19. 12:28
 7/8 anonim válasza:

Nekem tetszik:) èn is ilyesmit rendeltem,nekem belefért a 8 db A4es füzetem,egy mappám és a könyveim is,belül nagyon tágas:)

Szerintem ha meg tudod oldano,hogy a suliban tárolj nèhány könyvet,nyugodtan vedd meg.És legalább nem roncsolja a tartásodat,mint az ilyen nöi kézitáska

2014. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ilyen,de borzasztó pici.Nem hiába Amerikában nagy divat ez,ott minden suliban van szekrény külön mindenkinek,így csak 2-3 tankönyvet kell hazavinniük.Viszont ha neked max.3 könyvet,és 2 füzetet kell vinni-hozni,akkor jó ez a táska.Ha más a helyzet,be sem tudnád cipzározni,arról nem is beszélve,hogy leszakad.
2014. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!