Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az elkészíte...

Mi a véleményetek az elkészített sminkekről?

Figyelt kérdés

Itt találjátok őket (én készítettem) : [link]


Ha valakinek tetszik a blogon megtalálja a facebook oldalam ahol követni is tud.



2014. aug. 21. 18:23
 1/4 anonim válasza:
Nem rossz, nekem egy kicsit erős, és szerintem túl sok szemhéjalapozót használsz. Én nem csinálnám me magamon! De azért ügyes vagy.
2014. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát átlaghoz képest szép meg jó és ügyes vagy, ezt nem vitatom, de egy bloghoz nagyon kevés. Semmi extra, pont olyan, mint amit már bármelyik blogon láthattunk millió meg egyszer, lerágott csont. Próbálj valami egyénit is belevinni, mert szépségblog van annyit, mint a fene, csak ebből 1%, ami ér is valamit. (És a köszönéseket muszáj? Remélem csak viccnek szánod, de annak sem jó. :D)

+ ha a blogolást komolyan gondolod, akkor tanulj meg fényképezni és ha a videókhoz is ragaszkodsz, akkor az is legyen minőségibb. Ez kicsi, rossz a felbontás, az unalmas részekbe belegyorsíthatnál, lehetne benne beszéd, stb. Ha nincs hozzá megfelelő kamerád, inkább maradj a fotóknál egyelőre.

2014. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. én egy sminkmester vagyok ezért remélem megfogadod a tanácsom. Rövid leszek hogy ne húzzam el mert órákig tudnék beszélni:D és még az elején mondom hogy nincs semmilyen bántási szándékom szimplán építő kritika...nem tudom eldönteni hogy direkt ilyennek akartad a sminkedet vagy csak elfogyott a szemhéjpúdered. és szerintem mielőtt elkezdesz így a sminkről blogolni előtte tanulj a sminkről mert egy kicsit elcsépeltnek néz ki ez a smink.Viszont ezen a lilán kívül van ami tetszik:) sok szerencsét neked és ajánlom például EhsstySmink videóit mert nagyon részletesen és jól elmondja hogy is kell ezeket használni.És vigyél minél többet magadból a videóidba:)Ami téged jellemez.Amiben a legjobb vagy.De nagyon ügyes vagy.:)
2014. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nufnuf ***** válasza:
Ez a fehér alapon rózsaszín betű nem túl olvasóbarát.
2014. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!