Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ezen látszik,...

Szerintetek ezen látszik, hogy nem eredeti? / Ez jó iskolatáskának?

Figyelt kérdés

[link]


ez lenne az...én eléggé hátitáska-párti vagyok, nem nagyon érdekel h mindenki retikülbe hordja a könyveit.. 15/L



2014. aug. 22. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Élőben biztos látszik.


De ezt a márkaőrületet sose értettem. Miért nem jó (és jobb) egy "nagy" márka nélküli, de egyébként jó minőségű táska, mint egy hamis?

2014. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó, ha ez kell neked, mondjuk én pénzért sem reklámoznék magamon ilyen ócska divatmárkákat mint a converse... egy egyszínű táska jobban nézne ki.
2014. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik hordd, bár tudnád hány Converse táskát láttam szétszakadni. Ha erős táska kell inkább ajánlom a Budmil vagy Heavy Tools Márkákat, amekkora súlytól azok elszakadnának annyit bele sem tudsz pakolni, az ilyen fajta táskáim voltak a legjobban igénybe véve és egyszer se kellett egyet se javítatnom.
2014. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne vedd meg, mert:

1. gagyi utánzat

2. én is vettem már utánzatot, mert nem tudtam, hogy az, és a cipzár 3 hétig bírta...

2015. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!