Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítás otthon,9mm?

Fültágítás otthon,9mm?

Figyelt kérdés
Házilag tágítom a fülem egy ideje, msot 8 mm-es és semmi nem találok ami 9mm-es lenne. Valakinek valami ötlet tüskén és csigán kívül? Szemceruzakupak kilőve, az enyém 8mm-es.

2014. aug. 27. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak vastagabb tollak, szempillaspirál-kupak, vagy egszerűen egy ceruzárra tekerj celluxot.

Jobb ötletem nincs bocsi. :'D

Nekem csigával lett így nemigen tudok házipraktikát rá. :')

2014. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Millió és egy eszközből ki lehet alakítani. Fából faragni sem nehéz, műanyagokra rakni pár kör szigszallagot. A kérdés csak az, milyen eszközöd van, amivel dolgozhatsz.

Alapanyagnak fémet, csontot, fát, műanyagokat (gumi is), követ, üveget fel lehet használni. Elsőnek kivágod, majd csiszolod, majd ha csont vagy fa, akkor főzöd, majd fertőtleníted, majd lelakkozod és tádám, kész. Legyél kicsit kreatív. Ha ezek után sem tudod, akkor írd be googleba: How to make ear plug at home.

Youtube tele van videókkal, de fórumokon, oldalakon is csomó infót találsz.


Remélem segítettem!

2014. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!