Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemöldökceruza vagy a...

A szemöldökceruza vagy a szemöldökpúder a tartósabb? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon tartós, egész nap a helyükön maradnak. A púder mellett az szól, hogy természetesebb hatást lehet vele elérni viszont ha a ceruzával finoman bánsz és nem nyomod rá teljes erődből a szemöldöködre azzal is természetes eredményt érhetsz el. Nem tudok választani, hogy melyik jobb. :)
2014. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ceruzát használok, és ugyanugy tudok természetes szemöldököt rajzolni. Senki nem vette még észre. És amikor mondom, hogy rajzolva van mindig meglepődnek.
2014. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Essence szemöldökceruzát már használtam. Nagyon könnyű használni, szép természetes eredményt érek el vele, de nem annyira tartós. Lehet, hogy a frufrum miatt is, hiszen az hozzáér a szemöldökömhöz. Lassan elfogy a ceruza, gondolok a szemöldökpúderen, hogy ki kéne próbálni..
2014. aug. 27. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, mert egy jó darabig nekem is frufrm volt, de sose kenődött el. Én is az essence termékekről írtam. Lehet, hogy más márkát is ki kéne próbálnod.
2014. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be jobban. Szerintem próválj ki más márkát de a szemöldökpúdert is és majd te eldöntöd melyik a jobb számodra ;)
2014. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

#2. Vagyok.

Nekem van hogy egy hetig nem kell ujrarajzolnom.

2014. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindkettő tartós, de a ceruzát valahogy tartósabbnak találom és ha a ceruzát elkente a frufrud akkor lehet a púdert még jobban elfogja: S

de ki kell próbálni és tapasztalni:)

2014. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!