Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyiben érek el más hatást...

Mennyiben érek el más hatást ha szemceruzával ill. szemöldökceruzával töltöm fel a szemöldököm?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam ég és föld a különbség a sima szemöldökömhöz képest a megrajzolt :D Sokkal szebbé teszi az arcot, de csak akkor ha szép a vonala, jól meg van csinálva.
2014. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó azt tudom, de arra vagyok kíváncsi, hogy mennyiben más a végeredmény ha csak sima szemceruzával vagy ha szemöldökceruzával csinálom meg a szemöldököm....
2014. aug. 27. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Sima szemceruzával olyan hatást érsz el mintha tetovált lenne tehát erőteljesebb és tömörebb (ha érted mire gondolok), mivel a szemceruza sokkal krémesebb állagú. Könnyebben elkenődik, egyáltalán nem tartós. Szemöldökceruzával természetesebb hatást érsz el ráadásul a színe is szemöldökre lett tervezve. Ha nem mosod le akár napokon át fent maradhat olyan tartós. Rajtam pl akkor se kenődött el mikor megáztam.
2014. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, erre voltam kíváncsi! :)
2014. aug. 27. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!