Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az orr piercing ártalmas?

Az orr piercing ártalmas?

Figyelt kérdés
Van par ismerosom akinek az orr pc helye befeketedett gondolom mert atszurtak a veredenyt es ennek a befeketedesnek van koze ahhoz h melyik feledre szurjak h jobb v bal? Es ha en elmegyek egy nagyon jo piercinges szalonba akkor tudni fogjak h hol a veredeny? Es nem lesz baj?

2014. aug. 28. 01:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát...ha nem szúrják át, akkor se egészséges...gondolj bele: az egy seb...átszakadnak a tested természetes szövetei (bőr, porc, ne menjünk bele, mert elég sok minden roncsolódik, de ez a kettő a legalapvetőbb, amit mindneki ismer)...pont mint a fülbevalónál, és az összes testékszernél...

A fülnél ráadásul az akupunktúrás dolgok miatt is okozhat bajt egy rosszul beszúrt fülbevaló...a fertőződés lehetőségéről nem is beszélve...


Viszont az hogy melyik oldalra szúrják az ilyen szempontból nem számít...ugyanolyan szövetek vannak mindkét oldalon, ugyanazok károsítják...

Egy jó piercinges se biológus mondjuk, de általában arra figyelnek, hogy ereket ne nagyon szúrjanak át...

(Mintha anyámat látnám amúgy...ő ezzel riogatott engem)


18 furat gazdája vagyok, semmi bajuk nincs...és te választhatod amúgy is, hogy melyik oldalon szúrjanak, nekem is van orr piercingem is, és nem tudom mennyire nyugtat meg, de az enyém speciel nem feketedett be, sőt nagyon szépen meggyógyult, és semmi bajom nem volt azóta se az ékszerrel, pedig az enyémet egy jól sikerült éjszaka után frissen szúrva kitépték (egyenes szárú ékszer volt benne szerencsére, de az a kis bogyó is tud fájni amikor kirántják az emberből...)



Én azt mondom, hogy a szépségért meg kell szenvedni, és bár meg vannak a veszélyforrásai a testékszereknél, megéri kockáztatni, ha neked tetszik az ékszer...:D

2014. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!