Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » FONTOS! Hogy tudom megkülönbez...

FONTOS! Hogy tudom megkülönbeztetni az eredeti Chanel táskát a hamistól?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Chanel táskát vásárolni de fogalmam sincs hogy honnan tudom megkülönböztetni a hamisat az eredetitól és nem szeretnék csalodni.Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 6. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első körben megnézed a holnapon az eredetit, az anyagát, a formáját, a varrásait, a bélését, a címkéket és összehasonlítod. Szerintem eredetit csakis boltban, vagy használtként, külföldről lehet kapni. Netes oldalakon, töredékáron eredetit venni biztosan nem lehet.
2014. szept. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Márkaboltban veszed. Nem használtan vaterán és társain.
2014. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bemész egy Chanel üzletbe, kiválasztod amit akarsz, fizetsz, megkapod a táskát és a tanúsítványt. Tuti eredeti.
2014. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eredetihez jár sorszám, megtalálható a kollekcióban és drága.
2014. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha 20ezerért veszed, akkor valószínűleg kamu.

Egyébként annyira bírom az ilyeneket, hogy chanel táska kell, mert mondjuk az egy státuszszimbólum, de azért annyira nem értesz hozzá, hogy tisztában legyél azzal, hol és hogy vásárolj, hogy ne kamu cuccot kapjál.

2014. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elsősorban az ára alapján


ami pl újonnan 600, azt használtan sem kapod meg 400 alatt.

2014. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző. Sőt. Ha vintage, nem hogy 400 lesz, hanem akár 8-900 is mert ritkaság.
2014. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!