Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani jó szempillasp...

Tudtok ajánlani jó szempillaspirált?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami tartós, viszonylag könnyen lemosható, nem kenődik, szép szempillákat csinál. Inkább 2000 ft alatti lenne jó. Ti mit használtok? Milyen vált be nektek?

Rimmel, Essence esetleg van olyan ami nagyon jó?



2014. szept. 15. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Essence-t nem ajánlom, nekem nem váltak be. Ha olcsóbb árkategóriás jó spirált akarsz, ajánlom a Miss Sporty-t, nekem azok jónak tűntek, többet is próbáltam. Továbbá most egy Maybelline spirálom van ami szintén nagyon jó, de az picit drágább.
2014. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Essence nagyon rossz, 3-at próbáltam, mind potyogott, morzsolódott, összeragasztotta a szempillákat.

Nagyon olcsóból a legjobb szerintem a Lovely Curling Pump Up. Magasabb kategóriából a Max Factor spirálok nagyon jók. Eddig a False Lash Effect Fusiont használtam, most a 2000 Calorie-t vettem meg, és ez is nagyon-nagyon jó. Ez 2000 Ft, de szerintem megéri.

A Rimmellel nincs tapasztalatom, a Maybelline-t nem szeretem, mert nagyon folyósak, fura szaguk van, és nekem azok is morzsolódtak.

2014. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2014. szept. 15. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes.. a kedvenc spirálom Essence, Get big lashes széria szürke darabja, valami eszméletlen jó.. hosszít, nem ragaszt össze, sűrű is lesz tőle.. Imádom. Mondjuk más essence spirált nem próbáltam, úgyhogy a többi elehet hogy rossz..


Egyébként a Maybellineről sok jót hallani, a miss sportyk se okoztak eddig csalódást, igaz más elvárásokkal fordultam hozzájuk, az alacsony áruk miatt, mint mondjuk egy Rimmel, vagy Essence spirálhoz.

2014. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!