Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elrontottam a szemöldököm,...

Elrontottam a szemöldököm, túl vékony lett. Szerintetek ez vállalható vagy használjak szemöldök ceruzát? (kép lent)

Figyelt kérdés

Soha nem sikerült,úgy hogy egyforma legyen és mikor visszanő kozmetikussal kiszedetem.De addig is míg újra szedhető lesz használjak szemöldök ceruzát vagy azét így mégtűrhető így?

kép: [link]


2014. szept. 27. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Elég vékony, de nem olyan durva, teljesen vállalható!
2014. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Elég fura így, hogy az elejéből vagy 1 centi hiányzik. Alapból távol vannak a szemeid egymástól, ez a szemöldök így nagyon előnytelen neked. Nem a vékonysága miatt, az még elviselhető. Ha ceruzával be tudod rajzolni az elejét természetesre az szerintem sokat segítene.
2014. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Igen, valóban az eleje szörnyű és mostanában nem ez a vékony a divat. Hát mást nem tudsz csinálni, húzd ki az elejét ceruzával és drukkolj, hogy szépen visszanojon elől.
2014. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szemöldökceruza!
2014. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!