Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ki hány évesen kezdte...

Lányok! Ki hány évesen kezdte magát sminkelni?

Figyelt kérdés
Az elmegy ha 13 évesen szempillaspirálozom magam,de azt sem minden nap,csak mikor kedvem tartja??

2014. szept. 28. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Persze hogy elmegy

Ën 14 leszek, január óta mindennap spirálozom magam, plusz augusztus óta neha korrektor :)

2014. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen kezdtem el spirálozni, később már tust is használtam.

Most 15 éves vagyok, használok alapozót, korrektort, púdert, tust, szemceruzát, szemöldökceruzát, szempillaspirált napi szinten. Jöhet, hogy vakolat, meg hogy minek ennyi, de én így érzem jól magam. ^^

Szerintem, ha te úgy érzed jól magad, hogy kispirálozod a pilláid, akkor ne mások véleménye állítson meg. :'3

2014. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság már simán elmegy. Én 14 körül lehettem amikor szemceruzát kezdtem használni, majd szép lassan spirál, korrektor és társai, nemsokára 17 vagyok és "napi" szinten (amikor megyek is valahova) használok alapozót, korrektort, púdert, szemöldökport/ceruzát, szemceruzát, szemhéjtust, spirált. Odafigyelek a hidratálásra és arclemosásra, valamint a termékek minőségére.
2014. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Én 13 évesen kezdtem el mindennap ezeket használni: Alapozó, púder, szemcerka, szemhéj festék, szájfény/rúzs, spirál. Simán tehetsz spirált 13 évesen. Ha neked úgy jó akkor kinek van köze hozzá?!:)
2014. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

13 évesen kezdtem korrektort használni, mert akkoriban nagyon csúnya volt a bőröm.

Most (17 évesen) mindennap használok korrektort, púdert, pirosítót, szempillaspirált+a számra valamit (színezett ajakápoló, szájfény, rúzs, stb-kedvemtől függ:-) )

Én nagyon szeretem a sminkelés "rituáléját", feldob:D

2014. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14, szemcerka és korrektor
2014. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16-17 évesen rendszeresen sminkeltem magam, most 20 évesen max szempillapsirál szájfényt használok. Meguntam és szerencsére smink nélkül is szép az arcom...
2014. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi lányok a komikat :)
2014. szept. 29. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:
13 évesen.
2014. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
12
2015. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!