Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki megy Glamour napokra?

Ki megy Glamour napokra?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzt visztek? Mit akartok venni? Mióta jártok ilyenekre?

2014. okt. 4. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam. Írtam egy listát mit szeretnék. Pl: kabi, felsők, pár kozmetikai terméket. :) én szeretem nagyon :) annyi pénzt viszek, hogyha még a listán kívül becsúszik pár olyan holmi ami tetszik, akkor megtudjam venni :D
2014. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát kb. 2 éve járok ilyenekre. Imádok vásárolni. :D

Most nadrágot, kabátot, felsőt, blézert, csizmát, alapozót, rúzst tervezek venni. De mindig van valami, ami éppen megtetszik. Olyan 30-40 ezret költök ilyenkor. Saját keresetböl.

25/N

2014. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tervezem de már előre félek a hisztis lánytömegektől :D írok előre listát, sminkcuccokat veszek, meg egy-két alap ruhadarabot, szerencsére msot nem kell sok mindent vennem. saját keresetből 30 simán elmenne :D most szerintem 10-15-ből megúszom
2014. okt. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú,most én is csak egy tizest viszek.:D Szegénység van,na.:D Ha lenne pénzem,lehet én is elvernék egy ötvenest.:D Csizmát tuti veszek,bár jó időt mondanak,20 fokokat még november közepéig,szóval meggondolandó.Beanie-t akartam még,de mivel ilyen jó idő lesz..lehet,hogy csak pulcsit(valamilyen vékonyabb felsőt) meg parfümöt veszek.:D Esetleg egy farmert.:D Én 2 éve járok ilyenekre,néha Joy-napokra is megyek.De az embertömeg ijesztő.:O
2014. okt. 5. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
10 ezer simán jó, nem kell elverni ott fél havi fizetéseket feleslegesen. : D milyen parfümöt veszel? előre is jó csizmát venni, jól jön később, ha hideg lesz : )
2014. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Parfümből talán Beyoncét,arra van 50%-os kuponom,csizmát most szerintem kihagyom.:) Ami tetszik,az 15.000,ráadásul 25 fokokat mondanak,szóval elteszem jövőhónapra ezt,majd akkor veszek,jobban lesz pénz.:D Inkább most csak egy parfüm és egy felső,ékszer.:D
2014. okt. 6. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!