Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rúzs kérdés. Válaszolnátok?

Rúzs kérdés. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Nem szoktam rúzst használni sőt.. de most mégis vettem egy vöröset.

Az lenne a kérdésem, hogy ezt hogy lehetne fixálni , hogy ha iszok/ eszek ne jöjjön le , ne kenődjön el?

A másik, hogy van egy párom , mennyire zavaró csókolózás közben?


2014. okt. 15. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Fixálni? Sehogy. Tartós fajtát kell venni, ami nem kenődik el. Egy pasit sem ismerek aki szeretné ha a barátnője összerúzsozza, szóval ne olyankor használd mikor vele vagy.
2014. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak tartós rúzsok, csak kicsit drágábbak. Sőt van csókálló rúzs is, mondjuk a csókolózást nem állja de a kajálást igen jól. Elég nehéz lemosni is :D

Fixálni máshogy nemigazán lehet. De ha eszel, iszol, akkor néha kiugrasz a mosdóba és megigazítod, ennyi az egész :)

Ha ez a rúzs tetszik neked később beruházhatsz egy tartósabbra.


A fiúkról meg annyit sztem, h változó. Az én barátom imádja, ha pirosra kifestem a számat, vagy szájfényt használok. Mivel tetszik neki ezért randira is gyakran használom.

Olyankor nem bírja megállni h megcsókoljon amit mondjuk én nem szeretek. A szájfényemnek jó az íze azt mondja. Szereti ha a nyakát megpuszilom és marad nyoma, de azért pár perc múlva lemossa :D Szóval van vele macera de van fiú akinek bejön akkor használhatod nyugodtan, ennyit el kell viselni egy pasinak ha csini barátnője legyen :)

2014. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem lehet fixálni. ha tartós rúzst veszel az jól megmarad bármit is csinálsz a száddal. a pasik nem szeretik szerintem ha a szájuk körbe csupa rúzs, esetleg otthon egy romantikus este keretein belül, amikor úgysem látja senki, csak ti ketten
2014. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!