Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerinted jó illata van az új...

Szerinted jó illata van az új Adidas free emotion parfümnek? ( citromsárga)

Figyelt kérdés
Várom mindenki véleményét.
2010. jan. 25. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem rózsaszín van. Annak nagyon jó illata van. Szerintem az összes Adidas-nak jó illata van. Legalábbis amit eddig szagoltam, annak nagyon tetszett az illyata.

14/L

2010. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annak a sárgának is jó illata van, de nekem a Tropical passion a kedvencem. Valaki nem tudja melyik boltban lehet kapni Tropicalt, mert sehol se látom már.

Egyébként mindenki a Fruity Rhytm-ért van oda, pedig az szerintem nem jó.

2010. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves valahányadik (nem akarok hülyeséget írni) válaszoló: Tropical Passion már nem igazán van, régen olyat használtam, a barátom imádta, de kb. egy éve tudott nekem utoljára olyat venni.


Most a Fruity Rythm-t meg Free Emotiont használok, szerintem mindkettő isteni. Csak pl. az EDT szerintem kevés ideig marad érezhető, legalábbis én nem érzem... Más illatokat meg szoktam. (ha teheted, próbáld ki még a Pure Lightness-t /türkizkék/, mert az is finom!)

2010. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kínomban próbálkozom megbarátkozni a Fruity-vel, de hiányzik a Tropical nagyon. Azon gondolkodom ha fújok az új Free-ből és a Fruityból egyszerre akkor talán keveredve kisülne valami Tropical-os illat belőle. :D
2010. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!