Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiuk titeket nem zavar hogy...

Fiuk titeket nem zavar hogy minden lány ennyi sminket használ? Szoval pl tegnap lattam a metron egy nagyon szép börü lányt, de aztán mikor közelebbjött akkor láttam meg hogy 50tonna alapozó van rajta. Ettöl még szépnek tartanátok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Zavar. Persze, ha akar akkor használjon sminket, de ne sokat.
2014. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
És persze ne mindig.
2014. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Engem konkrétan taszítanak az olyan lányok akik sok sminket használnak. Egy lány természetes arccal a legszebb, + talán egy kis minimális smink.
2014. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem zavar egyáltalán. Inkább smink mint pattanások meg karikás szemek.

Egyébként meg, ha 50 tonna van rajta az messziről is látszik, hogy vakolat. Azt szeretem ha egy lány ügyesen tud sminkelni és nem néz ki vakolatnak. Az 50 tonna inkább a tinikre, az igénytelen nőkre meg az ilyen kiöregedő libákra jellemző, akik fiatalon nem tanultak meg sminkelni, most meg rájöttek, hogy gáz lesz a céges bulira rondán elmenni :DD


23/F

2014. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Tudtommal az alapozó lényege hogy ne látsszon és elfedje a bőrhibákat... ha látszik valakin az rondább mint a bőrhibák.
2014. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Az nem gáz, ha valaki el akarja fedni a bőrhibákat, manapság halál cikinek titulálják, ha valakinek nem tökéletes a bőre, pedig az azért nem adatik meg mindenkinek. Sminkelni sem tud mindenki profin. Amíg nem nagyon, iszonyatosan ciki, addig nem gond. Mondjuk amikor a nyaka tök sápadt, az arca meg sötétbarna vagy narancssárga. Az tényleg cinkes.

Viszont a metro fényében mindenki elég ronda és minden ilyesmi máshogy látszik. Szóval normális megvilágításban nem biztos, hogy gázul nézett ki szegény sminkje.

2014. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavar. Semmi közöm hozzá, hogy a nők mit csinálnak az arcukkal. Az a lényeg, hogy ők jól érzik úgy magukat.
2014. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!