Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » El lehet titkolni egy testéksz...

El lehet titkolni egy testékszert?

Figyelt kérdés
Nyelvpiercingem van pár napja és szerintetek ellehet ezt titkolni pl a szülők/főnök elől?
2008. aug. 13. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyitod ki a szádat, akkor igen. Ellenkező esetben -gondolom- látszik.
2008. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ha beszélgetsz, akkor meg fog látszani.
2008. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem nagyon, a száj/nyelv elég feltűnő helyen van.
2008. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként is másképp beszélsz utána tőle. De egy darabig oda tudsz figyelni hogy ne vegyék észre, de sokáig úgysem.
2008. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
barátnőmnek van nyelvpiercinge, és a barátja nem vette észre az első csóknál! durva,mi? szóval ha már megbarátkoztál vele, hozzászoktál, akkor el lehet tüntetni. De valóban az a legtutibb ha nem beszélsz! szerintem előbb utóbb úgyis meg fogják tudni!
2008. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat!De az első pár napban nem is leszek otthon amég le nem megy a duzzanat addig kiképzem magam hogy tudjak vele létezni:D aztán ha már profi vok csak akkor jövök haza...úgyhogy addig rejtőzködő életmódot fogok folytatni:)))
2008. aug. 13. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:
én biztos vagyok benne hogy nem. nem monhatod hogy anya most egy időre leszoktam a tejtermékekről. én szerintem
2009. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!