Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szőke haj, világos bőr, barna...

Szőke haj, világos bőr, barna szem, milyen smink illik hozzám?

Figyelt kérdés
ha esetleg képeket(linket) is tudnátok mutatni azt nagyon megköszönném
2008. aug. 14. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár látatlanban nem könnyű sminktanácsot adni,azért próbáld ki a következőket.

A világos bőrön,bármíly meglepő,nagyon jól mutat a szín.

Élénk színeket válassz,Jamaica zöld,élénk narancs,stb.

A természetes színek közül a világosakat,és a rózsaszínt kerüld,mert sápasztanak,de a sötétbarna és az antracitszürke mindenkinek jól áll.

2008. aug. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
54%

Szia! A smink attól is függ, hogy épp milyen ruha van rajtad, miylen a hangulatod stb...

1. szabály: a sminknek természetesnek kell lennie szóval, úgy nézz ki, mintha nem is lennél sminkelve

2. világosabb bőrre rózsaszín, és ehhez hasonló halvány szineket kell használnod (sötétebb bőrre inkább földszínt szoktak javasolni)

3. nem jó ha a sminkből túl sok van, de viszont az se ha túl kevés!

2008. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha világos a hajad és a szemed, akkor a narancs, én már próbáltam
2008. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a kék áll a legjobban a szőke hajhoz.!
2008. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a színösszeállítással nem lehet mellényúlni, ahhoz túl ügyesnek kéne lenned. Szal jöhet minden: földszínek, neonszínek, kékek, zöldek, lilák rózsaszínek, barnák, ezüstök, szürkék...

Próbáld ezt:

Alapos alapozás, bababőrt csinálsz magadnak, alsó szemhéj külső részén fekete szemceruza, alsó szemhéj belső felére semmi, felső szemhéj belső felére semmi, felső szemhéj külső fele fekete szemceruza és fekete szempillaspirál. Ajkakra max. átlátszó szájfény. Ez az alapsmink könnyű, gyors, és előnyös. Jó nappali, esti, parti sminknek is. Csak natúr sminknek nem. Onnan tudom hogy évek óta kísérletezek a magam sminkelésével, és színösszeállításom ugyanaz mint a tied, szőke, világos, barna. Sok szerencsét!

2011. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!