Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel mossam le a szempillaspi...

Mivel mossam le a szempillaspirált?

Figyelt kérdés
Már több helyen olvastam, hogy másoknak is gondja van az Avon Big & Daring szempillaspirál lemosásával. Nagyon szeretem magát a spirált, csak iszonyatosan nehéz lemosni, még sminklemosóval és tonikkal is. Valakinek valami bevállt módszer?

2014. nov. 19. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár konkrétan ezt a spirált nem ismerem, nekem a nivea lemosói nagyon beváltak...mindent leszednek, még a ragaszkodó, vízálló spirálokat is...:D

(Mondjuk elég drágák, úgyhogy csúnya is lenne, ha kifogna rajtuk valami...)


De egyébként próbáltad már meleg vízzel legörgetni? Volt egyszer egy ilyen géles állagú szempillafestékem, és azt meleg vízzel le tudtam húzni a szempilláimról, mert ilyen gumis hatású lett, mint egy tok...xD (pedig az is vízálló volt elvileg)

2014. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem azt a spirált, sose vennék Avon termékeket az állatkísérleteik és hazugságaik miatt... de a legtöbb smink olajjal lejön, talán próbáld ki. Én kókuszolajat használok a célra, de bármi más is jó lehet.
2014. nov. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kipróbálom a módszereket.
2014. nov. 20. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
én is kókuszolajat/kókuszzsírt használok, sokkal jobb, mint bármelyik sminklemosó és ráadásul még olcsó is, és táplálja a szempillát!
2014. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!