Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igazából tetszik a lányoknak...

Igazából tetszik a lányoknak ha egy fiú sminkeli magát?

Figyelt kérdés

(csak lányok véleményére vagyok kiváncsi)

Szeretném megtudni h tetszik-e vagy nem a csajoknak ha fiú sminkeli magát. (még középsulis vagyok de elég elterjed a dolog)


2008. aug. 15. 09:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%
Engem személy szerint egészen addig nem zavar amíg az illető nem a pasim. Vagy nem bizonyos német tiniegyüteseket majmol vele xD -.-
2008. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
69%
Én ott kapnék hülyét. Mert az, hogy én idegeskedek, hogy elfolyik e a sminkem oké, de ha a barátom velem együtt ezen aggódna megőrülnék. Pasi smink nállam valami nemnromallitást jelent.
2008. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
68%

szerintem nem szép dolog.........

na hogy nézne ki ha egy làny bajuszt ragasztana magànak,vagy

öltönybe sétàlna stb.....

egy fiu maradjon fiu.

persze ha alapozo,vagy puder az még oké,de feketére festett szemhéj stb.........hmmmmmmm nem szeretnék ilyen fiut magamnak

2008. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
63%
Hát attól függ hova sminkel. Mert csak simán az utcára, az nem oké, de ha randira vagy ünnepségre, akkor rendben van. De az alapozó, korrektoron és szájfényen kivül nem ajánlok semmi mást.... :D
2008. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
40%
tudok egykét pasit az osztályban akik sminkelik magukat de nem emósok...olyan izompolós nulla IQsak. egy kis szempillaspirál szemcerka szemhéjpúder és halvány rúzs elmegy. de ha tetszik neked akkor miért foglalkozol mások véleményével?! Đ:Đ
2008. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
64%

szemhéjpuder és ruzs?

lassan itt nem emos,hanem transzvesztita témàrol beszélünk.huuuuuuuuuuuuuuuu

utàlatosak akik sminkelik magukat(fiuk)

2008. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
67%

nagyon feltünö,hogy minden vàlasz levan pontozva,amiben az àll:kösz de nem jo a smink......

na tudod mit?

sminkeld magad,föleg lila meg rozsaszinàrnyalattal.tuti menöbb leszel,söt vegyél fel egy miniszoknyàt pluszba.

2008. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
37%
az EMOS pasik tetszenek nekem, föleg akik bordó/fekete rúzst használnak & füstös sminket
2008. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
62%
szerintem is elég gáz hogy fiuk sminkelik magukat. ez csak magyarországon van így, én németországban lakom itt járok suliba itt nem sminkelik magukat a fiuk, itt is vannak emosok meg a hajuk is furi, meg sok sok pánk de nem sminkelik magukat.
2008. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
41%
Ha egy fiú szép az smink nélkül is szép.Viszont lehet hogy nagyon jól áll neki a smink is. Ki tudja... :-)kettővel előttem szólónak: te nem vagy normális, miért biztatod a fiúkat miniszoknya hordására? te nem vagy komplett
2008. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!