Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt labello mániákus? Gyüjtő?

Van itt labello mániákus? Gyüjtő?

Figyelt kérdés
imádom öket 8 darabom van egyenlöre ,Letudnátok irni milyen fajták vannak stb ? ugy mindent :)

2014. nov. 30. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
régen gyűjtöttem őket, rengeteg volt. volt pl. rose, sárga sun, pear&shineból arany és ezüst, kék classic, zöld hidro care, fehér med. sárkánygyümölcsös, epres, meggyes, ananászos, mangós, narancsos vaníliás, passion fruitos.. most hirtelen ennyi jut eszembe, biztos van még csomó.
2014. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Labellót már egy ideje nem használok, mert csak rosszabb lett tőle a szám állaga (de a gránátalmás volt a kedvencem amíg használtam). Az ajakápolók terén én is kicsit mániákus vagyok, de kontrollálom :D. Amíg boltban vettem, addig volt 3-4 egyszerre, általában különböző márkájú és színű, de szívesen vettem volna többet is, csak visszafogtam magam.

Most kettőt csináltam magamnak, egy színtelen mézeskalács illatút és egy szép pirosas színű chilis-fahéjasat, de már elterveztem még kettőt amit szeretnék kipróbálni, "szerencsére" nincs pénzem most alapanyagokra, úgyhogy marad ez a kettő amíg el nem fogynak.

2014. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2014. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!