Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt valaki aki sminkes...

Van itt valaki aki sminkes vagy ért a sminkeléshez?

Figyelt kérdés
Egy kis segítségre lenne szükségem.sötétbarna hajam van,szürkéskék szemem,fehér bőröm nehezen barnulok könnyen leégek.sokszor pirosas az orcám.Valaki aki ért hozzá leírná nekem milyenre fessem a szemem számat és hogy milyen alapozót használják?
2014. dec. 2. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Kerüld a fekete és ezüstös sminkeket, azok sápasztanak.

A szemedhez egy kis segítség: [link]

Mindenképpen használj halvány pirosítót hogy üdébbnek tűnjön a bőröd! A száddal kapcsolatban egy halvány ápoló rózsaszín/ barack mindig telitalálat

Remélem segítettem :)

2014. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen segítettél. :) az arcpírt nem szeretem mert ígyis sokszor kipirulok.még annyit ha még jársz itt hogy alapozónak most avonosat használok nude árnyalatot.ha ismered Szerinted az jo az én bőrtípusomnak?
2014. dec. 2. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normál típusú bőr esetén szinte bármilyen alapozó jó. A fehér bőrhöz a nude árnyalatok szinte mindig passzolnak. A problémás piros területekre esetleg egy kis korrektort is használhatsz. Ha netalántán zsírosabb bőröd van akkor mindenképp matt alapozót keresnék a helyedben :)
2014. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!