Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lanyok! Ti mikor kezdtetek el...

Lanyok! Ti mikor kezdtetek el sminkelni magatokat? Hany évesek voltatok akkor? Az baj ha 14evesen nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Az osztalytarsnoim sminkelnek mar de engem otthon nem engednek es en rosszul erzem magam emiatt.nagy baj ez?

2014. dec. 9. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen kezdtem, alapozó és púder, m pattanásos voltam. Amúgy nem sminkeltem volna.

Aztán 18 évesen jött a szempilla, aztán a szemfesték 19 éves korom körül.

Persze én másik korosztály vagyok :D

34n

2014. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

15 vagyok, és kb. fél éve (szintén 15) évesen kezdtem el. Bb krémet, korrektort a bőröm miatt, és a bb krém korrektor miatt pedig púdert használok. Ezen kívül szájfény és szempillaspirál


De ha neked szép a bőröd, vagy nemondd érzed jól magad sminkben, akkor semmiképp se sminkelj!

2014. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Még nem kezdtem el.

(Azt nem tartom sminkelésnek, hogy évi egyszer kétszer felteszek egy kis szempillaspirált.)

30N

És nem hiányzik.

Inkább az arcbőrömmel törődök, hogy ne kelljen maszk mögé bújnom.

2014. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Csika37 válasza:
nem baj ha nem sminkelsz mert jobb soha mint amikor a 6.-ról hullik az meg mindegy h 14 vagy 16
2014. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14 évesen nekem sem engedték pedig csak szempillaspiralt akartam használni nem úgy mint a többiek.Most vagyok 15 és idén kezdtem el sminkelni magam de most is csak púdert meg szempillaspirált használok ha kell akkor korrektort:)
2014. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

14 évesen a ballagásomra anyu sminkelt ki, elfedte a bőrhibáim és egy szolid natúr sminket készített nekem. Amikor gimibe mentem kezdtem el sminkelni, 15-16 évesen viszonylag durván nyomtam, mindig alapozó, szemfesték, néha púder. 17 éves korom körül már visszafogtam magam, egyre kevesebbet sminkeltem, áttértem egy natúrabb vonalra, eseményekkor készítettem valami komolyabbat. Manapság a szememmel kezdek valamit, általában spirál meg szemhéjpúder, lekezelem az arcom, ha éppen pattanásosabb vagyok, akkor BB krémet használok. Alkalmakkor sminkelek jobban.

20L

2014. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

9.-től (14 évesen) kezdtem használni szempillaspirált. Bőrhibákra pedig korrektort. Alapozót olyan ne használjon akinek zsíros vagy pattanásos a bőre, mert az alapozó mégjobban eltömíti a pólusokat.

Szerintem nevetséges ha egy 14-15 éves erősen sminkeli magát.

2014. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nemrég kezdtem, spirált+korrektort :) 15 vagyok.
2014. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak szempillaspirált használok,meg korrektort,és majd alapozót is fogok,mivel rengeteg bőrhibám van sajnos....:(

12/L

2015. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nenenenenenenene! Légyszi ne! Ne keveredj bele ebbe a dologba, hogy ,,ciki, mert mindenki, én meg nem" mert az ilyenekből lesznek később azok, akiken egy egész tapéta réteg lesz a végére. Szerintem undorító dolog, hogy már egy 14 évestől úgymond ,,elvárják" hogy sminkeljen. Ha nagy-nagyon szeretnéd, próbáld meg rábeszélni először a szüleidet egy kis szempillaspirálra, vagy szájfényre (ajakbalzsam pl. még hidratálja is a szád), de semmi képp se vidd túlzásba. 15 éves vagyok és nem sminkelek, szerencsére nálunk ez a suliban egyáltalán nem ciki
2016. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!