Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma vettem a holnapi bulira...

Ma vettem a holnapi bulira műszempillát, sorosat ESSENCE márka . az ami van hozzá ragasztó az jó? Ha nem akkor mivel ragasszam fel ha nincs más otthon?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 19:46
 1/1 anonim válasza:
Én nem rizikóznék vele, hátha a buli felénél az orromon lifegne a szempilla.. :D Biztosan oda tudod vele ragasztani, ha ügyes vagy, de nem hinném, hogy igazán tartós lenne az eredmény. A legjobb műszempilla ragasztó szerintem a Duo-é, ezt a makeuplaza honlapján tudod megrendelni és a Müllerben, Douglasben is szoktam látni. Még az Artdeco ragasztóját tudom ajánlani, ezt is ezekben a drogériákban találod meg. :)
2014. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!