Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » "Műköröm minta" eredeti...

"Műköröm minta" eredeti körömre? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Szép, egészséges és hosszú eredeti körmöm van, amit nem szeretnék leváltani műkörömre, viszont érdekelnek a hasonló minták:


[link]


[link]


[link]


Ezeket én saját magamnak nem tudom megcsinálni, és nem is hinném, hogy ha nekiállnék a körömlakkommal próbálkozni, sikerülne.. :)

Van olyan része a kozmetikának, ami eredeti körömre "fest" ilyen mintákat? Vagy valami otthoni praktika ezekre?:)


2014. dec. 19. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Manikűrnek hívják. Nem értem a kérdést.
2014. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni köröm matricákat, felragasztod és kész, de manikűrös is megcsinálja neked, nem műköröm minta ez, bármilyen körömre lehet festeni bármit... feltéve hogy elég nagy hozzá a körmöd.
2014. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elmész a körmöshöz, manikűrt, vagy hagyományos lakkozást kérsz, és megmutatod a mintát, amit szeretnél.

A linkelt kepek is sima lakkozott körmök.

2014. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyeneket egy kis kézügyességgel magadnak is tudsz csinálni, vagy vegyél körömnyomdát, az a legegyszerűbb :)
2014. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Körömnyomda és matrica olcsón kapható és 100%, hogy magadnak is meg tudod csinálni. A körömlakkra kell feltenni, majd áttetsző lakkal át kell kenni. Körmösnél pedig lehet lakkal is festeni, de nem az igazi, én pl. nem szívesen csinálnám meg, túl hamar szárad és nem is kérik sokan, igazából senki szerencsére. Talán akrillal ráfestenék a lakkozott körömre, vagy én is elővenném a matricát. A gel lakknál már sokkal több lehetőség van, én abba be is szoktam építeni a vékonyabb díszeket, illetve arra már lehet zselével festeni, körömlakkra viszont nem. Keress egy körmöst, aki szívesen fest körömlakkal, biztosan lyen is van.
2014. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!