Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a lányról aki nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Én egyáltalán nem használok sminket . Arcomon, nincs mit elrejtsek, semmi hibája nincs, színe is van, a szemöldököm születésem óta, úgy néz ki mintha szedetve lenne, még 10 évesen is érdeklődtek, hogy én már szedetem-e.

Nem szeretem magam sminkelni mert olyankor olyan mintha nem én lennék meg mindenki elvan ájulva, hogy milyen jól áll és utálom ha a figyelem központjába vagyok. Ha sminkelve vagyok kb. a koromhoz megfelelőnek tünök (17-18) és ha nem (14). Testvérem is ilyen volt, simán letagathatott 26 évesen is 6 évet.


Szerintetek ciki, ha egy lány nem sminkeli magát ?



2014. dec. 20. 21:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
18 L nem sokára 19 . *
2014. dec. 20. 21:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Senkinek nem kötelező sminkelnie, ha meg szép a bőröd, akkor fölösleges is.

(Én is csak korrektort használok a szemem alá, mert nagyon sötét karikáim vannak.)

2014. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baromi szerencsés vagy!!!! Én utálom sminkelni magam, de a bőrhibákat mégjobban, tehát ez van. Az arcom meg úgy néz ki szempillaspirál és szájfény nélkül, mint egy hulla arca :((

Még anyu is azt hitte beteg vagyok, azért nézek ki olyan rosszúl, pedig csak nem volt rajtam spirál és szajfény... (na ja, asszem anyu nem lát sokszor itthon...)

2014. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) azt hittem csak én vagyok így.

Második, megeshet hogy azért :))

2014. dec. 20. 21:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

dehogy ciki, örülj neki ha anélkül is jól nézel ki

én is csak szempillaspirált és korrektort használok (sajnos én nem vagyok olyan szerencsés és még mindig van pár pattanásom)

ha neked így jó, akkor ne sminkelj (amúgy se tesz túl jót és így még időt is spórolsz reggelente)

2014. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem kezd nekem prédikálni, hogy tönkreteszem a bőröm, mert sminkelek, addig semmi bajom azzal, aki nem használ sminkterméket.
2014. dec. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem az csak, olyan furcsa, hogy egyedüli lány vagyok aki semmit se használ ... .

2014. dec. 21. 18:31
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Hé, nem vagy egyedül!!! Én sem használok, pedig épp most kezdenek kijönni a pattanásaim. De úgy lesz*rom, ahogy van, akinek nem tetszik, egészségére.Meg nekem is jó bőröm van, csak pattanás, de minek, csak tönkreteszi a bőrt, a pattik meg úgyis eltűnnek. Egyedül a szemöldökömet szokták kérdezgetni, hogy szedem-e, aztán mikor mondom, hogy nem, akkor azt válaszolják, hogy kéne, de hát az én arcom! Véleményem szerint épp a smink az, ami elrontja az arcot, senki nem néz ki alapból úgy, mintha egy medve le akarta volna tépni az arcát, csak nem végzett elég alapos munkát. Én azért vagyok úgy kiakadva ezen, mert nálunk általánosban 13 évesen(!) a fél osztály sminkeli magát. Aztán meg nyafognak, hogy milyen rossz a bőrük. Meg folyton a fiúk után futnak. Néha úgy érzem magam, mintha állatkertben lennék...
2014. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudom mit érzel :D. Én 18 vagyok de már mikor 13 voltam a te helyzetedben voltam, de még most is. Sose rohangáltam fiúk után nem vagyok az a tipus, sose beszéltem fiúkkal csak az osztályban mégis van barátom mert eleinte a legjobb barátom volt csak már együtt vagyunk :).

Igazad van a börrel. Velem egyidősök, osztálytársaim, akik már sminkelték kiló számra magukat 13 évesen, most olyan bőrük van közelről mint egy 30 évesnek... nagyon durva... :S .

2014. dec. 25. 18:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekik ha nem sminkeltek volna sem lenne most szép a bőrük, genetikán nagyon sok múlik.
2015. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!