Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jártasabbak! Milyen matt...

Jártasabbak! Milyen matt szemhéjpúderre esküsztök?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi színekkel ellátott palettát keresek, itthon kapható, boltban megnézhető kategóriában:) Esetleg, ha nem paletta, csak hasonló színek, lehetőleg tartós fajta.

Köszönöm szépen!:)



2014. dec. 21. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Make up revoluton!Nagyon jó paletták vannak!A Pink Panda oldaláról lehet rendelni őket!Imádom,van vagy 4palettám tőlük!
2014. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja,de azt nem olvastam hogy boltban megszerezhető!Akkor talán az essence mono szemhélypúderek
2014. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Öh...szerintem az essence szemhéjpúdereket hanyagold, egy igazán matt sincs köztük...

Viszont a Catrice-nek vannak matt mono-i, amik nagyon szépen teljesítenek...


Viszont én akkor is a sleek ultra matte v2 palettájára esküszöm, csak azt meg rendelni lehet csak...De az iszonyatosan tartós, és nem is drága...(de tényleg, rejtett zsíros szemhéjam van, és 10 óráig mozdulatlanul, kopás nélkül fent maradt szemhéjalappal...az essence festékei általában 4-5 óra alatt teljesen eltűnnek a szememről, a catrice mondjuk sokáig bírja, csak kopik...)

2014. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja,igen!Az teljesen kiment a fejemből,hogy ami nekem is nagyon tetszik még az a catrice absolute nude árnyalatai!:)
2014. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

A Catrice Absolute Nude paletta megvan, de kicsit csalodott vagyok...és egyébként szerintem rendelésre adom a fejem, és a Sleek V2 palettája lesz:)

2014. dec. 21. 22:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem most a nagy szerelmem a make up revolution iconic 1-es paletta:)
2014. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!