Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj a tetoválás oda le a...

Fáj a tetoválás oda le a hasam alá, a puncim fölé?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Fáj bizony! Ahol izom van, ott nem fáj. Pl: vádli
2008. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
84%
Sajnos nagyon fáj...nekem is ott van 4 éve,megszenvedtem vele.Ott nagyon vékony,és puha a bőr.Egyre figyelj!mielőtt elmész megcsináltatni egyél rendesen+sok-sok szőlőcukor!
2008. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Fáj, mivel alatta ott a petefészek is. Az is érzékeny..
2008. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

esetleg valaki megtudná mondani, hogy hol vannak nonfi minták neten,amik oda illenek?én már próbáltam csomó oldalon,de ami konkrétan oda illő olyant nem találtam...


különben köszi :) remélem megéri szenvedni érte,ha lesz

2008. aug. 19. 16:22
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Fáj,de nagyon. Én majdnem összeestem... van egy a derekamon is az is fájt. Van egy a lábamon az inkább kellemetlen volt és van egy a lapockámon az meg nem is fájt... Nekem is nonfi van a punim fölött...
2008. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
SZIA!NEKEM A LAPOCKÁMON VAN,HÁÁÁT,ELÉG NAGY ,2 ÓRÁN ÁT CSINÁLTÁK ÉS MÁR AZ UTOLSÓ FÉLÓRÁBAN IGEN KESERVES VOLT.......EBBŐL TUDOK KIINDULNI,BIZTOS,H AZ NAGYON FÁJDALMAS LENNE,AMIT TE SZERETNÉL.
2008. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

elöl a csípőmön van egy gyík a farka lelóg alulra, nekem nem fájt ott, de elég jól birom a fájdalmat. a vádlimon érzékeny volt, volt olyan pont hogy azt mondtam kicsit hagyjuk abba, de a lapockámon ott nagyon fájt.

Én imádom a tetkókat meg a piercingeket, egy ízléses tetkó nagyon jól tud mutatni.

2008. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ott van. ne nyavajogjatok már,nem is fáj...ki lehet bírni.
2009. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ne sablon nonfit tetováltass már magadra csak hogy elmondhasdd neked is van! Olyat csináltass aminek jelentése is van nem pedig egy újságból kinézett szart! Leegyél ötletgazdag és egyedi!
2009. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
tetovalasmintak.hu
2010. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!