Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan lehet beszerezni...

Honnan lehet beszerezni márkás sminktermékmintákat? Pl. Lancome Hypnose szempillaspirálnak, Clinique spiráloknak a kisebb verzióit.

Figyelt kérdés
A termékteszteknèl olvasom mindig, hogy "de nekem csak a minta verzió volt" stb, az érdekelne, hogy hol lehet kapni/venni ilyeneket ès ingyenesek vagy valamennyit fizetni kell èrtük? Elôre is köszi :)
2015. jan. 20. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

a,Drágább női magazinokban.

b,Ha vásárolsz az adott márkától egy bizonyos összegben (legalább 10.000-12.000 szokott lenni az alsó határ) sokszor kapsz egy neszeszert amibe különböző termékek mini változatai vannak. Vásárlás mértékétől függ hány darab termék van benne. Ezt leginkább Clinique,Estee Lauder,Lancome önálló üzletekben lehet elérni.

c,Lisz Ferenc repülőtér drogériájában kaptam a vásárlásomhoz egy ajándék szempillaspirált az adott cégtől. A spirál a normál kiszerelés 50% tartalmaza. De ez ritka,repülnőd is kell és akkor sem biztos. Fizetés után kaptam az eladóhölgytől akivel előtte kellemesen elbeszélgettem.

2015. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm! :)
2015. jan. 21. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!