Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pink Sugar parfümöt árulnak...

Pink Sugar parfümöt árulnak még a DM-ben vagy a Rossmannban? Ha igen, mennyiért? Jó ajándék lenne egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés

És még mindig "tucatnak" számít?Mert mostanában mintha kevesebbszer érezném.

Egyébként ajándék lenne, a csaj 15 éves, nagyon parfümmániás, igazi gyûjtõ.És elég lányos is (nem plázacica!), szóval, ha most már nem annyira tucat, szívesen megvenném neki.

A szokásos "büdösutálomnehasználd" válaszoktól kíméljetek...

Elõre is köszi!



2015. jan. 28. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:

én speciel nem is ismerem :D milyen illata van?

én ha jól emlékszem 15 évesen dkny-al fújtam magam (zöld és piros üvegessel) vagy nina ricci (az a kis alma formájú üveg) :D :D

2015. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dm-ben láttam.
2015. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# vattacukros-vaníliás illatú, elég édes darab.A Nina Ricci nekem is eszembe jutott, fel is utaztam Pestre benézegetni pár parfümériába, de iszonyatosan drága ott minden :((

2# köszi, meg is nézem akkor :))

2015. jan. 28. 13:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia. Neten árulnak, az biztos, 1700 ft-ért szállítással együtt (900+800) megkapod.

Ha gondolod, írj privátot, és megadom az oldal címét. :)

Szerintem jó ajándék, a vattacukros és a kókuszos az, ami jó is.

2015. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, csak nem az Illatfelhõ az? :)) õket ismerem (a többiben már nagyrészt csalódtam, elhányták a rendelést vagy ki sem hozták, drága és vacak volt stb.), bennük még nem csalódtam, bár kb.5 éve rendeltem onnan cuccot.

Szóval az Illatfelhõ (ha ismered te is) megbízható még mindig?És van lehetõség személyes átvételre is?Csak azért, mert 1 kis porfészek faluban lakok, ahol egy futárkocsi igazi szenzáció, és 1. nem maradna titokban az ajándék 2. garantáltan mindenki azzal piszkálna, hogy biztos valami "olyat" rendeltem.

2015. jan. 28. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a lánynak NEM Chanel/Gucci/Nina Riccin szociálizodott akkor örülni fog mert egy nagyon csajos, de végtelen édes illat.

Ha ilyen luxusparfümjei vannak nem fog nála nagyott szólni az ajándék mert ez egy olcsó parfüm.

Van egy nagyon finom görög parfüm, 25 euró és KORRES.

Az illata olyan mint egy Gucci/Nina Ricci parfüm de sokkal olcsóbb (25 euró).

Ha lehetőséged lenne én azt ajánlanám. Szerintem még a legkényesebb luxuspics@nak is bejön (a barátnőm ilyen és neki is tetszik).

24/L

2015. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm, megnézem azt a parfümöt is :))

Egyébként nem használ márkás parfümöket, inkább Star Nature meg ilyesmi.Ezért is akarok valami komolyabb, de azért nem brutális árút venni, ami tartósabb, mint azok a löttyök. (Nekem legalábbis semmi jó tapasztalatom nincs a Star Nature-t illetõen)

És igen, az édes illatokat imádja *-*

2015. jan. 28. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem az Illatfelhő -ezt nem is ismerem.

Hát kérd Pick pack pontra (én azt szoktam).

Kiválaszthatod a hozzád legközelebb eső város egyik (ha van több) Inmedio üzletét, és ott veheted át. :)

2015. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de végül is tárgytalan, ami a Pink Sugarat illeti.Tegnap elmentem a DM-be, találtam is, ráfújtam a tesztpapírra meg a csuklómra is, hát öhm...Majdnem sikítófrászt kaptam, nálam az az illat egyszerre idézte a strandon elégetett vattacukor és a legócskább autóillatosító egyvelegét, leírhatatlan volt -.-" nem mertem ilyet venni, szóval az egyik Playboy ajándékcsomag mellett döntöttem inkább.
2015. jan. 29. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!