Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miert erne meg vacak minosegu...

Miert erne meg vacak minosegu sminkcuccokat venni?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom, aki folyamatosan a fesulkodoasztalanal pozolni, ami tele van neki sminkcuccokkal. Amit nem ertek az az,hogy minel tart 10 testapolot, meg vagy 15 ruzst, amik ilyen par szaz forintos ruzsok, a tedtapolok nagy resze meg nem tobb 800 ftnal.

Tenyleg nem azert kerdezem, hogy fikazzam, de miert nem vesz csak 3-4 testapolot, de azok lennenek jo minoseguek?


2015. jan. 30. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem bőven jó a 800 ftos testapoló.


Am mi közöd hozzá???

2015. jan. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell egyáltalán testápolóból több? Miért nem elég 1?

Sminkből még megértem, ha több árnyalat van rúzsból, szemfestékből..

2015. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is elé egy testápoló. De a 800 Ft-os egyáltalán nem gagyi, vagy rossz minőségű kategória.

Egyébként meg a legtöbb sminkcucc ugyanabból készül, csak más a marketingje. Nekem a 12 ezer forintos Lancome szemfesték sem marad tovább szépen fent a szemhéjamon, mint a 800 Ft-os no name.

2015. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nyilván nem éri meg, de nekem pl. drágából van legalább 10 rúzsom, meglátok egy új árnyalatot, rá tudok kattanni, nem gazdaságos az biztos. Testápolónál is van, hogy megtetszik egy illat, vagy olyan jók az összetevői, fel tud gyülemleni sok szépségápolási cucc ilyen módon. De szerintem senkinek semmi köze hozzá. Bár, az igaz, hogy én nem szelfizek a sminkcuccaimmal.
2015. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
te hány ilyen kérdést fogsz még kiírni?
2015. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Testápolóból szerintem is elég egy darab :DD mellesleg a 800 ft-os az bőven jó, nem mindenki akkora sznob mint te, kérdező... Ez Magyarország, nem Nyugat-Európa ahol alap az Apple meg a Mac.. na már bocs ;)
2015. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy vacak minőségű az ami olcsó? Nem az árán múlik. Vannak több ezres rúzsaim amik 3 perc alatt már szétkenődnek. A legjobb rúzsom pedig egy eurós boltból volt, sajnos már nem találok olyat, de az csak sminklemosóval jött le, magától soha el nem kenődött. Volt vagy 200 ft.
2015. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igy érzi valszeg jól magát.A minőségtelen smink káros,nem effektiv és minimál idő alatt tönkremegy,értelme nincs megvenni,ha vesz olcsóbbat akkor vegyen natúr kozmetikát,az legalább nem kárositja ill minimálisan a bőrt.
2015. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!