Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Make Up Plaza árusít állatok...

A Make Up Plaza árusít állatokon tesztelt termékeket?

Figyelt kérdés

#állat #Make Up Plaza #állatokon való tesztelés
2015. febr. 24. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Naná! Kell a lóvé.
2015. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nemrég írtam nekik levelet és a következőt válaszolták: "Szakáruházunkban kapható termékeket állatokon nem tesztelték."

És némelyik márkáról meg is találtam, hogy cruelty free a peta-nál.

2015. febr. 24. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
azt tudom hogy van olyan márka náluk amit nem teszteltek, de nemtudom, mindegyik cruelty free vagy nem. a neten márka szerint utána tudsz nézni ennek. de ha ezt válaszolták, az biztató. : )
2015. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szinte mindenhol fel van tüntetve a kis nyuszi jel.. Nem értem akkor miért nem egyértelmű. Amúgy nem fogsz csalódni ha tőlük rendelsz!
2015. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1-esnek a "kell a lóvé" megnyilvánulására: minden bizonnyal te is dolgozol vagy majd fogsz dolgozni valahol! Gondolom nem ingyen! Egyébként pont ők azok, akikről a legtöbbször olvasom azt, hogy jóval korrektebbek az ügyfelekkel, mint más hasonló webáruház. Ráadásul más országban jóval kisebb az áfa, ők mégis olcsóbban árulnak! Szóval a beszólásod szerintem tök sértő.


Állattesztelés: ott van fent az oldalukon, hogy a náluk kapható termékek egyikét sem tesztelik állatokon. Ezeket manapság egy egyszerű ikonnal jelölik és nem rágják mindegy egyes terméknél a vásárló szájába. Mellesleg már rég tilos állatokon tesztelni az Eu-ban, szóval a kérdés abszolút időtmúlt.

2015. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Mindenhol ott a NEM TESZTELÜNK állatokon logo, ráadásul az EU-ban nem is lehet olyan forgalomba, amit teszteltek, szóval a kérdés teljesen irreleváns már a XXI. században Eu-ban! Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy ugye ha kimegyek az utcára, akkor nem szabad lelőnöm senkit?
2015. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

utolsó, sajnos nincs igazad, mert ha egy márka jelen van kínában, ahol kötelező tetszelni, akkor a márka nem lesz cruelty free, akkor sem, ha az eu-ban tilos állatokon kísérletezni, hisz' megoldják ők olyan országban, ahol lehet. sok márka, mint pl. az avon meg azt csinálja, hogy az alapanyagok teszelve vannak, de a végtermék nem, és képesek rátenni egy nyuszis logót (persze nem a hivatalosat).

de a makeupplaza tényleg kísérletmentes.

2015. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szerintem itt egy kis fogalmi félreértés van.


A nem tesztelték állatokon jel azt jelenti, hogy nem követnek el kegyetlenségeket az állatokon, valamint, hogy a kész terméket konkrétan nem tették állatokra.


De a kész termékben lévő összetevőket ettől még tesztelhették állatokon. Feltételezhetően a legtöbb kozmetikai terméket tesztelik állatokon, hisz hogyan tegyenek rá több millió emberre egy terméket, mely nem lett letesztelve. Vagy vállalja valaki az emberek közül, hogy teszteli? Ezeket le kell tesztelni. Ha nem is a kész terméket, de az összetevőket igen.


Az emberek egy része feltételezhetően hord bőrnadrágot, bőrcipőt, eszik húst stb. Valószínű az állatvédők egy része is.


Ezzel most nem azt mondom, hogy én nem szeretem az állatokat! De mindent, amit az ember magára kell, vagy magába tol, azt előtte tesztelik, mert le kell tesztelni (vagy így, vagy úgy).

2016. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem olvass a dolog után egy kicsit, bár magyarul nem sok cikket fogsz találni.


Egyébként már ÁRUSITANAK ÁLLATOKON TESZTELT TERMÉKEKET!!!! Nem tudom, hogy miért kellett ezeket is felvenni a választékuk közé... Na mindegy, de a tesztelős márkák ezek: L'Oreal, Maybelline, Revlon. És van olyan márkájuk is ami fent van, de még nem árulják. Ezek a Benefit, Make Up For Ever és a Stila.

Megjelölték a L'Orealt és a Maybelline-t csillaggal, bár attól még ki van irva róluk, hogy az árusitott termékeket nem tesztelik. Most egy kicsit meg is haragudtam rájuk...

2016. nov. 14. 09:44
 10/12 anonim válasza:

Megértem a felháborodásod, én is állatbarát vagyok, kutyás. Persze más állatokat is egytől-egyig szeretem, mert a természet része és nélkülük sehol nem lennénk.


De a Make Up Plazara szerintem ne haragudj ezért. Legalább ők megcsillagozták, ez szerintem tök korrekt a részükről (eddig egyébként ezt nem is láttam). Mások még ezt sem tették.


Ráadásul a legtöbb drogériában fellelhető a loreál, a maybelline meg a többi. A csapból is azok folynak. A Benefit ha jól tudom a loreal márkája egyébként. És a nyx is a loreal csoporté, azon meg ott a nyúl. Meg még ki tudja hány márka a lorealé, amiről nem is tudunk.


Én inkább a drogériáknak hívnám fel erre a figyelmüket, hiszen ők mégcsak nem is jelezték, ellentétben a MUP-al. Persze ez nem azt jelenti, hogy egyetértek az állatokon való teszteléssel és veled értek egyet egyébként, csak nem értettem, hogy miért csak a make up pláza van terítéket, a drogériák meg miért nem, vagy a többi webáruház. Én szeretem őket, de veled is egyetértek.

2016. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!