Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Színes kontaktlencsét szeretné...

Színes kontaktlencsét szeretnék amitől nagyobbnak látszik as szemem még sose volt ilyenem de dioptriás kellene mit jelent hogy napi és negyedéves és mikor kell tisztítani?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy jó lenne e ez a fajta.mit jelent a görbület?

gondolom ez mindenkinek jó..


[link]


ilyet szeretnék valaki vélemény?


2015. febr. 27. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha sosem volt,előbb mindenképp konzultálj szemésszel! A görbületet is ő tudja megállapítani és nagyon nem mindegy,hogy milyen,ha rossz a görbület,akkor szúrni fog,vagy szimplán kiesik a szemedből. És a szemész mindenről felvilágosít. Mindenképp javaslom előtte, hogy egy sima hetes próbalencsét kérj,nézd meg,bírod-e egyáltalán a kontaktlencsét, mert nem mindenki bírja. Semmiképp ne színessel kezd. Figyelj oda ezekre, mert bajt csinálhatsz. Ha minden ok, és bírja a szemed és tudod kezelni,akkor rendelj színeset.

26/L (lencsés)

2015. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó de én színeset szeretnék ami nagyobbítja a szemem..


hát ha eljutok oda..oké értem..

2015. febr. 28. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!