Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a neve annak a parfüm...

Mi a neve annak a parfüm replikákat árusító cégnek, ami úgy működik mint az Avon/Oriflame, közvetítőkkel?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt vettem tőlük parfümöt, azóta megkaptam az eredeti változatát is, amit szintén nagyon szerettem, de az a vicces, hogy a hamisítvány még kicsit jobban is tetszett, és azért árban nagyon nem mindegy. Mivel már legalább 5 éve volt, hogy vásároltam tőlük, lehet, hogy már nem is létezik ilyen, de hátha:)


Úgy emlékszem, hogy egy fekete bőröndben hozták a mintákat, ez pár napig nálunk is maradhatott, hogy szaglásszuk. Egyértelműen megmondták, hogy replikákról van szó, nem voltak az eredetihez hasonló fantázianevek, az eredeti parfüm neve volt feltüntetve és mindegyik parfümöt ugyanolyan üvegben kaptuk meg.


Azóta anyukámat sikeresen átverték és vett egy olyan hamisítványt is, aminek a kinézete nagyon megtévesztően hasonlított az eredetire, de a szaga nagyon rémes volt, úgyhogy más utánzatok rendelésével nem merek kísérletezni.



2015. márc. 2. 07:21
 1/5 A kérdező kommentje:

Érdemes volt kiírnom a kérdést, mert eddig hiába kerestem, most pedig szinte rögtön megtaláltam :D


Az fm parfümökre gondoltam, de természetesen azt az illatot már nem forgalmazzák amit én keresek:( Na sebaj, erre sem költök legalább.

2015. márc. 2. 07:43
 2/5 anonim ***** válasza:
fm azt hiszem
2015. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyébként annyit hozzátennék, hogy mindenkinek a bőrén másként érződik egy parfümillat!


pl gondolj arra,h egy barátnőd X parfümöt használ,tetszik rajta az illat...te megveszed ugyanazt a parfümöt és rajtad már tök más a "szaga" ...


szóval ennek tükrében nagyon-nagyon nehéz olyan parfümöt választani,ami neked_/rajtad jó lesz!

2015. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"replika"

Úgy érted, hitvány másolata az eredetinek, amit kisstílű, ruppótlan emberek vesznek meg, és a cég persze adót is csal, mert gondolom számlát nem ad ez az FM?

2015. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 beucika válasza:
Nekem most a plázákban, tescokban kapható kimérős parfümök nagyon bejönnek, szinte ugyanaz,mint az eredeti és tartós is!
2015. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!