Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy nézhet ki egy ilyen...

Hogy nézhet ki egy ilyen műszempilla szemeken? Hétköznapokra, gimibe sok? (kép lent) 16/L

Figyelt kérdés

[link]


Olyat kerestem ami nem ugyanolyan hosszú, hogy kevésbé tűnjön műnek, szerintetek ez milyen?

Ha csak kritizálni szeretne valaki hogy ennyi idősen suliba minek, akkor az kérem kattintson a vissza gombra és ne írjon:)


Előre is köszi.



2015. márc. 4. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem tök jó. de ezek az egyben lévők nem nagyon fogják sokáig bírni, inkább max egy buli, vagy 1-2 nap erejéig. Ha vmi normálisabbat akarsz akkor csináltass 3d műszempillát.
2015. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel, hogy 1-2 használat után mehetnek a kukába... Én is a 3D szempillát javaslom, illetve kereshetnél egy olyan szempillaspirált, ami drámaibb, mint a hétköznapiak. A Miss Manga, vagy a MAybelline the colossal csodát művel pl.
2015. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Te dolgod.
2015. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát próbáld ki otthon először, hogy milyen és meddig bírja, aztán el tudod dönteni, hogy megfelel-e.

Ha nem szeretnéd mégse, akkor a szempillaspirál és szempillagöndörítő kombinációját ajánlom. Megemeli a pilláidat és íveltté teszi és még ártani se árt, műhatása sincs. Én is ezt használom, és sokszor megdicsérik :)

A 3D meg 4D meg akárhány D szempillákat én nem ajánlom, mert rendszeresen futok bele segélykérésekbe, hogy úristen rosszul rakták neki fel, és a saját szempilláival együtt jön ki neki az egész. Szóval nemhogy nem lett szebb a végén, de még csúnyább is lett. Remélem érthető, ahogy megfogalmaztam. :)

2015. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)


#4 Sajnos nekem nem segítenek, hiába használok szempilla göndörítőt, kiegyenesednek ugyanúgy a szempilláim:(

2015. márc. 6. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Dobj fel belőle hatot:

[link]


Én is így szoktam, nem hiszem, hogy észre fogják venni. Én ezt rakom fel vasárnaponként amikor templomba megyek, de ez lesz rajtam a mostani Március 15-ei ünnepségen a suliba.

2015. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok, csak még annyit szerettem volna, hogy ne spilázd túl... Ha túl sokat raksz fel akkor előbb-utóbb hülyén fogsz kinézni. Én olyan 5-6-nál megállok, utána hülyén néznék ki.

15/f

2015. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!