Helix piercing?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy helix piercinget csináltatni, azt már hallottam hogy inkább szúrassam, ne lövessem. A westend tattoo-nál tényleg rosszul csinálják? Oda be kell jelentkezni?
2015. márc. 9. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, akkor a Piercing Varázst ajánlom (Láng Zsolt). Régóta szakmabeli, jó árakon dolgozik, nagyon kedves, sok időt fordít a vendégére. Mindenképp szúrasd, az kevésbé roncsol, gyorsabban gyógyul. Westendet én sem ajánlom.
2015. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) és még lenne egy kérdésem, hogy azt hallottam hogy a claire's-ben is csinálnak, ez igaz?
2015. márc. 9. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos a Westendben lövettem helixet, ki kellett vennem, mert fél év után sem kezdett gyógyulni.

Én nem bíznék a claire's-ben sem.

2015. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Claire's -ről sincs jó tapasztalatom.


első voltam

2015. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!