BB krém és korrektor?

Figyelt kérdés

A Garnier és Catrice termékekre gondolok, de általánosságban is szeretnék kérni tapasztalatokat, véleményemeket.

Fedésük, tartósságuk, állaguk, ilyesmik



2015. márc. 15. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
www.kremmania.hu
2015. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, a krémmánián sok véleményt olvashatsz.

a garnier olajmentes bb nagyon alkoholos, szárította az amúgy full zsíros bőrömet, átfénylik elég hamar púderrel is nekem. ja és full narancssárga a light árnyalat, bár most behoztak asszem extra light színt is, azt még nem láttam. szóval ez nem jött be.

catrice-nél bb krém már nem kapható, tavaly kiszortírozták. korrektorból próbáltam a camouflage-t és a light reflectinget. a camouflage tégelyes, viaszos állagú, iszonyat jól fedi a bőrhibákat, de csak ecsettel vagy szivaccsal lehet szépen eldolgozni, és szem alatti karikákra nem jó, túl sűrű, beleül a pici ráncokba, amik egyébként nem is látszanak. ha pattanásos vagy, nem érdemes naponta használni, mert sok benne a póruseltömítő, komedogén anyag, amitől még jobban kipattogsz, ha hajlamos vagy rá. a light reflecting folyékony korrektor, nagyon jó, de kevés van benne, hamar elfogy. most épp essence folyékony korrektort használok, kb. ugyanolyan mint a catrice, csak több vagy benne és olcsóbb, de nem fed nagyon durván. szem alá tökéletes.

2015. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legjobb boltban kapható BB az Eveline talán, hidratál is, jó a fedése, természetes a színe. Ha koreai BB is jó akkor Holika.

Korrektorból Catrice Camouflage. Mindent elfed, max szem alatti karikákra nem a legjobb, mert oda folyékony való inkább.

2015. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

A helyzet az hogy eléggé pattanásos vagyok és arra kéne a Catrice.

A BB krémnek pedig a hidratáló hatása kéne, mert borzasztóan néz ki az arcom alapozóval...

2015. márc. 16. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!