Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnék műkörömmel zongorázni...

Tudnék műkörömmel zongorázni szerintetek?

Figyelt kérdés

Zongorázok, zeneiskolába járok és szeretnék szép körmöket, mivel a sajátom elég gyorsan letörik általába. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha csak a tetejére tenne zselét és a hossza nem változna akkor az zavaró lenne már nekem és a tanáromnak? Remélem értitek mire gondolok.

Előre is köszönöm:)


2010. febr. 16. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A barátnőmis zongorázik, és ő is u.így meghagyta a saját körmének a méretét, és arra tetetett zselét..

és u.úgy tudott zongorázni :)

szóval ha nem ilyen extraméretüt csináltatsz, akkor mért ne?;)

2010. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok

de alapból gondolj bele olyan mintha a saját körmöd lenne körömlakkal..

szóval ha a saját körmöd nem zavar, akkor ez sem fog :D

és szerintem a tanárodnak, meg az a lényeg h szépen zongorázz, akkor meg nincs joga beleszólni h te mit csinálj a körmöddel.

2010. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
16 évesnek tippelnélek, és a kép alapján kedvesnek, barátságosnak tűnsz. Véleményem szerint pedig jobban áll a sima haj, így a 2-es és 3-as képre voksolok.
2010. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocs, előző vagyok, nem erre a kérdésre lett írva az a válasz :D Sorry
2010. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló nem ide szánta a mondatait:))))

Simán zongorázhatsz zselés körömmel:)))))

2010. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. febr. 16. 16:52
 7/12 anonim válasza:
Én is zongoráztam, még mielőtt műkörmöm lett. Most is kipróbáltam úgy kopogott, mint állat :), pedig nem olyan hosszú. De mivel a zselé a körmöddel együtt nő, ezért ha nem mész igen gyakran körmöshöz, akkor 1-2 hét és kopogni fog. De 2 hetente körmös az egy vagyon, ha meg már bezselézteted, akkor ha mindig reszeled semmi értelme nincs, mert csak szétcseszed amit megcsináltattál. Ha komolyan akarod folytatni a zongorázást, szerintem ne csináltass (amúgy meg köröm párti vagyok, mert az enyémek is baromi rondák voltak...).
2010. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
egyetertek utolso beszoloval, kopogni fogna bar nem tudom de nekem is volt mukormom es mindenhez mihez ertem szolt, s tenyleg utanna ha leveteted nagyon rosszak s vekonyak leszneka kormeid, s fajni fognak egy darabig
2010. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Magamnak nem tudom reszelni amikor nő együtt a körmömmel? Csak műkörmös tudná? Amúgy hobbi szinten csinálom már 9 éve, nincsenek vele terveim, de azért szeretem. én csak a tetejére tetetnék zselét..
2010. febr. 16. 21:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Zongoráztam hét évig, nem jó ha nagy a körmöd. kopog, elcsúfítja amit játszol. az én tanárom hetykás ovlt rá, sosem szabadott megnövesztenem
2010. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!