Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Manhattan-...

Mi a véleményetek a Manhattan-ről mint sminkmárkáról?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a szájfényeiket nagyon szerettem régen, sajnos mostanság nincsen kedvemre való szín náluk, plusz találtam jobb márkát is, amitől már több mindent kipróbáltam.

De a krémmánián elég sok véleményt olvashatsz, ami segíthet a választásban.

2015. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) és ha megkérdezhetem mi az a másik márka?
2015. márc. 28. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze :) Alapozó és korrektor terén most szeretném kipróbálni a clinique-et, jelenleg catrice korrektorom és balea púderem van, ha elfogynak akkor jöhet a clinique.

Szemfestékek közül maybelline (púder, szempillaspirál) de szájfények és rúzsok közül is rá szavazok.

Szemceruza pedig essence.

Figyelek rá hogy parabénmentes legyen mindenem, úgy hogy egy kicsit válogatós vagyok.

2015. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mégegyszer:))
2015. márc. 28. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem csak egy rúzsom van a manhattantől, azt nagyon szeretem. egyszer próbáltam egy spirált tőlük, narancs tubusos volt, az is tetszett. most szeretnék majd venni alapozót tőlük, mert van extra világos színben, és zselés tust. krémmánián jókat írnak róla.
2015. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!