Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes szemöldök piecinget...

Sarathie kérdése:

Érdemes szemöldök piecinget nekem?

Figyelt kérdés
A fülem kisebb koromban begyulladt az egyszerű, hátul bedugós fülbevalótól. Csak karikát hordhattam. Szerintem mostanra már jobb a helyzet. Szemöldök pc-t szeretnél, de nem tudom érdemes lenne-e emiatt belevágni?

2015. márc. 29. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Senkinek sem érdemes.
2015. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
indoklást kérhetek?
2015. márc. 29. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Proli divat.

Melóhelyen nem díjazzák.

Balesetveszélyes.

Örökre nyoma marad.

Ha elfertőződik baromi randa lesz a helye.

2015. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A fülbevaló is ugyan új piercing. Általánosítás, hogy "proli divat", én személy szerint rocker vagyok.

Munkahelyem miatt nem kell aggódni, egy ideig még nem lesz.

A fülbevaló is balesetveszélyes.

Lehetséges, hogy egy pici heg megmarad, de mindennek van ára.

2015. márc. 29. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy lehet fémérzékeny vagy kicsit.

Meg lehet próbálni, ha szeretnéd, de akkor titán, PVD vagy bioplaszt ékszerrel kérd. Ezekre nem nagyon lehet allergiás.

Viszont szemöldök felszíni piercing, és előszeretettel lökődik ki. (10-ből 5-6 embernél)


Ha kilökődne, akkor kb 4-5 év alatt múlik-halványodik el a nyoma és alig látszik.

Ha szeretnéd, akkor egy próbát megér ;) Csak jó helyen csináltasd (ne plázában, ne kozmetikusnál), ahol profi csinálja meg.


Kérdésed lenne tedd privátban, remélem segítettem ;)

2015. márc. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltattam végül, 1 éve megvan, semmi baj nem volt vele, imádom. :)
2016. jún. 9. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!