Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Van 2 táska amit kiválasztottam, csak egy picit drágákEllenben márkásak és rostbőrből készültek. Kicsit drágálm az árat érte.


Vagy szerintetek megéri egyáltalán venni ilyen táskát fél év garanciával vagy ilyen vélra (munkába járás) megteszi egy olcsóbb is? Valakinek van tapasztalata a rostbőr táskákról?


Ti melyiket választanátok a kettő közül?


[link]


[link]



2015. márc. 29. 19:09
 1/10 anonim válasza:
első
2015. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elso
2015. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Huu az elsőő nagyoon jóó :) elsőt válaszd
2015. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első.

Amúgy, egy jó minőségű táska megéri az árát, hiszen évekig hordhatod. Anyagilag jobban is jössz ki, mint ha évente vennél másik táskát kínaiban, 5ezererért..

2015. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első nekem nagyon tetszik, én ezt választanám, de a második nem jön be.
2015. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazán egyik sem tetszik, de az első jobb egy fokkal. Én mondjuk biztos nem adnék érte ennyit. 2000 ft-ért leértékelve vettem műbőr táskát 3 éve, azóta naponta használom és semmi baja.
2015. márc. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első. A második nekem egyáltalán nem tetszik.
2015. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fú, a második nem tetszik, elég gagyi a kinézete. Az első már jobb, de én tuti más színt választanék.

Egy rendes bőrből készült táskáért nem sok ez a pénz. Lehet kapni 3-5e-ért táskát, de az műbőr. Én mondjuk azt hordok, mert egyszerre nem tudok kiadni 2x annyit egy jobbért, de érződik minőség és minőség között a különbség.

2015. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megér szerintetek ennyit az első?
2015. ápr. 1. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem az elsőt vedd meg.
2015. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!