Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használható hintőpor alapozó...

Használható hintőpor alapozó fixálásra?

Figyelt kérdés
Egyszer kipróbáltam,és jobb eredményt értem el mint akármelyik púderemmel,azóta ezt a módszert használom. Ajánlatos?

2015. ápr. 23. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem leszel tőle kiütéses, akkor használhatod.

Nekem a sima kukoricakeményítő jött be, azt is kipróbálhatod akár. Plusz én nem használok alá alapozót, csak arra kell, hogy ne csillogjon a fejem nap közepére.

És nem, nem nézek ki úgy tőle, mint aki liszbe fejelt, mert rendesen eloszlatva egy átlátszó, homogén réteget képez a bőrön.

2015. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fő összetevője ugyanaz mint a púdernek, szóval ha neked jó akkor használd nyugodtan. Nekem a púder mattításra kell, és a hintőpor nem volt még képes erre, enyhén fényes marad tőle a bőröm. Maradok a púdernél.
2015. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!