Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudok tenni a szeplők ellen?

Mit tudok tenni a szeplők ellen?

Figyelt kérdés

Eléggé szeplős az arcom, még az államnál is,közelről eléggé lászik. Azt tudom,hogy nem lehet teljesen eltüntetni(nem is akarom teljesen),de lehetne valahogyan egy kicsit halványabbá tenni. Alapozót próbáltam,elhalványítja de csak akkor ha sokat teszek,és akkor nagyon sötét lesz a bőröm.

Lehetne valamit tenni,hogy ne legyen ennyire szeplős,vagy csak az alapozó segít. ( Igazából csak Bb krémet használok)

16/L


2015. ápr. 27. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

JESSZUS DE JÓ NEKED! Adj nekem néhány szeplőt kérlek, olyan csodaszépek!

16/l

2015. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne bénázz, a szeplő szexi, sok fiúnak tetszik.
2015. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard eltüntetni őket, a szeplős lányok olyan bájosak!

Irigyellek! :)

2015. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szeplőket a nap hozza elő, ha minden nap használsz fényvédőt akkor idővel teljesen elhalványodnak.
2015. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fényvédő, bőrhalványító krémek (pl. c vitaminos szérum) tud segíteni. de szerintem szépek a szeplők, ne halványítsd. : )
2015. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2015. ápr. 27. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szeplős vagyok, főleg, amikor jön a jó idő, és én is csak BB krémet használok. :) Egy kicsit halványít rajta.
2015. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
citromlé elhalványítja őket, legalabbis ezt hallottam. De ugye tudod, hogy most jönnek majd divatba? Amerikában már olyat is csinálnak, hogy felfestik maguknak.:D
2015. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez fura, h divatba jön. Engem még oviban meg alsóban csúfoltak is érte... :D 25N
2015. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!