Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek vegyek folyékony...

Szerintetek vegyek folyékony alapú korrektort vagy elég a BB krém?

Figyelt kérdés
A BB krémet mindenképp megvenném, viszont a korrektor mellé kellene vennem púdert is, ugye? Szerintetek megvegyem azokat is?

2015. máj. 5. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt neked kellene tudnod.

A korrektor arra való, hogy elfedd a bőrhibáidat, karikáidat Ha nincsenek akkor teljesen fölösleges.

A bb krém kiegyenlíti a bőrszínedet.

A púder az fixál.

2015. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a BB-krém, gondolom olyan amit mostanában akármelyik drogériában lehet kapni 2000 Ft környékén és valójában inkább csak egy színezett hidratáló, nincs sok fedése. Nem leszólni akarom ezeket, én is ilyet használok, csak tény, hogy nincs sok közük az eredeti BB krémekhez. Ha ilyet veszel és vannak mellette bőrhibáid (piros pattanásokra, foltokra gondolok főleg), akkor kell egy korrektor is, mert ezeknek nagyon gyenge a fedése. A púder eleve a BB krém mellé sem árt, mert általában eléggé zsírosan csillog tőlük a bőr.
2015. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. máj. 5. 14:05
 4/9 A kérdező kommentje:

Helia-D BB krémet vennék, az mattító hatású, tudtommal ahhoz nem kell púder.

Az essence korrektorára gondoltam. Akkor ahhoz mindenképp kell púder, vagy használható anélkül is?

(elég csúnya a bőröm, ugyhogy akkor szerintem megveszem a korrektort is)

2015. máj. 5. 14:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Végül, hanyagolható a púder vagy jobb ha van?
2015. máj. 5. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem jó ha van mindhárom

vegyél először bb-t, ha úgy látod, nem fedi a karikákat, pattikat, szerezz be egy korrektort, és ha úgy érzed, egy munkanap felénél átfénylik, átzsírosodik a bőröd, akkor vegyél egy púdert is. nagyon sokáig eláll, ha nem használod minden nap, akkor is jó marad.

2015. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a legjobb, köszönöm! :)
2015. máj. 5. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
BB krémre teszem a púdert hogy fixáljam, korrektor a bőrhibákra van,így ha van egy kis "hibád" akkor szerezz be azt is biztos ami biztos alapon:)
2015. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Helia D-vel vigyazz, nagyon Nehéz eldolgozni! Csak szivaccsal ajanlom
2015. máj. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!