Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól lövethetek...

Hány éves kortól lövethetek piercinget? Szülői beleegyezéssel hamarabb? 14/L

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szülői beleegyezéssel 16 éves kortól, anélkül 18.
2015. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szülői beleegyezéssel 14 éves kor fölött lehet. a legtöbb helyen elvárják, hogy megjelenjen a szülő a helyszínen, és ott alá kell írnia egy beleegyező nyilatkozatot.

de a piercinget nem lövik, hanem szúrják :)

2015. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor én mentem akkor senki nem kérdezte, hogy hány éves vagyok... pedig jó helyre mentem, nem valami lepukkant.
2015. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan szigorú mint a tetkó mert bármikor ki lehet venni.
2015. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 14 évesen lövettem. Nem kérdezték hány éves vagyok. Egyedül annyit, hogy milyet s hova akarom a piercinget meg van -e ékszerem hozzá :D és hozzá teszem én se egy lepukkant helyen csináltattam.
2015. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tőlem sem kértek bár lehet kinéztem 18-nak, más helyen meg azt mondták a 3 fülbevalómra hogy ha ezt engedték fül piercinghez már nem kérnek.
2015. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!