Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet valahol Magyarországon...

Lehet valahol Magyarországon kapni szájpumpát?

Figyelt kérdés

konkrétan ,Komárom ,Györ vagy Esztergomb környékén ? :)

tudtok valamit ? :)


2015. máj. 9. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehol, olyan nincs:D
2015. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
???
2015. máj. 9. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg van hivatalos szájpumpa és 14 ezer forint XD

Hát hogy mi hülyeségért képesek ennyit elkérni:)

Csak megjegyzem, de nem hiszem hogy másnap is tetszeni fogsz az illetőnek ha tiszta véraláfutásos lesz az egész szád 2-3 napig vagy egy hétig:)

2015. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom mennyibe kerul , talaltam is netes oldalt ,ahonnan rendelni lehet ,de nem akarok rendelni ,venni szeretnék üzletbe ...:)

Elhiszem ,h sok mindenkinek nem tetszik ,a szilikon száj nekem sem ,de ezt szivessen kiprobalnam ,h mégis....:)

2015. máj. 9. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmondom neked hogy működik.

Bedugod a szád majd egy vákum keletkezik ezért a vér fog áramlani a szádba. Ezt követően 15-60 percig (szerintem max 30 perc) a szád megfog duzzadni amit a vérbőség okoz. Ezt követően vissza fog lapulni.

Viszont ha használod készülj fel rá hogy a hatás nem tartós, sőt rövid ideig tart és utána nagy valószínűséggel el fog lilulni a szád kb mintha kiszívták volna a nyakad (sűrűn elő fordul)

2015. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem baj;)

De nemtudja valaki ,hol kaphatok ilyet ? :D

2015. máj. 9. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!