Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 13 évesen kell...

Szerintetek 13 évesen kell sminkelni?

Figyelt kérdés
Ez most így lehet hülyén hangzik, de szinte az összes évfolyamtársam 13 éves, és mindenki használ legalább szempillaspirált, valaki alapozót, szemhéjpúdert, szemhéjtust is. Én viszont egyiket sem, mivel a szüleim nem engedik, mert fölöslegesnek tartják ennyi idősen,meg nem tesz jót a bőrnek stb...És tök cikinek érzem, hogy alig van rajtam kívül pár lány aki nincs kifestve.

2015. máj. 18. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Semmi szükség rá... Idő előtt tönkreteszed a bőröd.
2015. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem te vagy a ciki, hanem azok akik sminkelnek gyerekként... elég gáz.
2015. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán nem kell sminkelni, sőt szerintem ennyi idősen röhejes. Én sem sminkelem magam mert fölösleges, később is ráérek. Inkább örülj annak, hogy a szüleid nem engednek ríbancá váln,i és ne vezessen ez a borzalmas csordaszellem ami kb. 5 évvel idősebbé teszi a lányokat.
2015. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

nem kell, csak ha úgy érzed, rád férne. de alapozó, tus, szemhéjpúder semmiképpen sem kell ennyi idősen.

egy spirál bőven elég, de ha nem érzed szükségét, nem kell. ráérsz 15-16 elkezdeni, vagy később.

2015. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtat hogy vannak normális emberek:)
2015. máj. 18. 21:23
 6/6 anonim válasza:
Ha sok bőrhibád és pattanásod van akkor igen. De ha szép bőröd van akkor semmi szükség rá.
2018. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!