Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nálatok mit jelent a "túl...

Nálatok mit jelent a "túl erős smink"? Fiúk nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Alapozó, púder, szemhéjtus, szempillaspirál, nude rúzs, szájfény.. Ez szerintetek sok?
2015. máj. 18. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok. Vagyis, így leírva, nem lehet tudni. Lehet sok is, meg kevés, meg tökéletes is, az ügyességeden meg az ízléseden múlik. Ha vakolat, az sok.

Küldj képet, arról már egyértelműen eldönthető, h valami sok-e.


22/F

2015. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, az alapozó tud nagyon vakolatnak kinézni.

de ha nem használsz nagyon élénk színeket, hanem csak ilyen természeteseket, a fiúk fele észre sem fogja venni, hogy van rajtad smink.

2015. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem egyáltalán nem sok, de tényleg nagyban függ az alapozó választásától, és például a tus meghúzásától. Nálam a túl erős smink kicsit megmagyarázhatatlan, inkább úgy fogalmaznék, hogy túl erős az, ami az alkalomhoz nem igazán illik... Ja, és az agyonismételt "ha a szem hangsúlyozva van, akkor a száj ne legyen" szabály nagyon fontos, hisz ez tényleg sokszor túl erőssé, olcsóvá teheti a sminket
2015. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sok a smink ha jelentős a változás aközött mikor rajtad van, meg mikor nincs.
2015. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám képest rengeteg...

25/N

2015. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább rosszul felvitt vagy alkalomhoz nem illő smink van, mint túl sok smink. Jó, én női szemmel nézem, és szeretek sminkelni, nekem ez amolyan kreatív elfoglaltság, szeretek kísérletezni színekkel. Szóval ha látok egy színes, szépen kidolgozott szemsminket az utcán, az nekem nem túl sok. Nyikván a srácok másképp gondolják, mert ők a lányt magát szeretnék látni (az más kérdés, hogy sokan kardoskodnak amellett, hogy a sminkmentes lányokat szeretik, és erre mutatnak egy olyat, aki ki van kenve, csak épp természetes hatásúra :D).

Szerintem amúgy ez a smink teljesen jó hétköznapra is. Ami nálam túl erős sminknak hat, az az:

-ha valaki túl sok alapozót visz fel, és az maszkhatású

-ha a szemen, az orcákon és az ajkakon is nagyon erős a smink, és bohóchatást képez az arcfestés

-ha valaki túl sok fekete szemceruzát visz fel, és pandahatású lesz a szeme

-ha valaki alkalomhoz nem illő hangsúlyos sminket tesz fel - pl. általános suliba, gimibe nem kellene nagyon erős fekete szemkontúrt, nagyon színes szemfestést, vérvörös vagy élénk pink rúzst feltenni, ugyanígy komolyabb munkahelyre, állásinterjúra, temetésre, esküvőre vendégként, egyetemi vizsgára...

2015. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6: szépen leírtad, és egyetértek veled!

én is imádok sminkelni, szép színeket használni, erős tusvonalakkal, színes szempillákkal, a legtöbb embernek szerintem sok, amit én használok.

de vizsgákra mondjuk, meg ilyen alkalmakra nyilván nem élénkpink dupla tusvonalas leopárdmintás sminkben megyek, mert nem illik. akkor elég az alapozó, és egy kis vékony tus, szempillaspirál.


de az utcára, buliba, még a suliba is (szakmát tanulok) szeretem a vad, színes sminkeket :D

20L

2015. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :DD
2015. máj. 19. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem sok de függ hogyan alkalmazod vannak olyan lányok akiknek kivenném a sminket a kezéböl és kidobnám mert olyan rossz, de igen a sminkben ha erős valami akkor egy dolgot emelünk ki ha minden erős az valóban tul sok én is néha át estem a ló tulso oldalara sajnos.
2020. júl. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!