Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok citrus illatú...

Ajánlanátok citrus illatú parfümöt?

Figyelt kérdés
Az avon citrus kölnijének az illata nagyon tetszik, viszont nem elég tartós. Valami igazán tartós illatúra gondolnék. Tehát tudnátok ajánlani valami ehhez hasonló illatú parfümöt? Köszi szépen.

2015. máj. 21. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Drágább, Dolce Gabbana Light blue, fele ennyiért Halloween blue drop.

Mindegyik eau de toilette, én utóbbit használtam a dolcet még nem, de szerintem tartós bár bőrfüggő persze. Citrusos illat sose lesz olyan tartós, mint egy nehéz pézsmás illat például, ezért is használjuk egyiket nyáron mikor a nagy melegbe fullasztó lenne, másikat meg télen mikor jól esik ha körülölel.

2015. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos így van, a citrus nem tartós.
2015. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem. Ez nem jó hír.

Az ajánlott illatokat megnézem azért.

Köszönöm.

Ha valaki tud még, örömmel fogadom.

2015. máj. 21. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még a 4711-et ajánlanám esetleg. Nem feltétlenül az original-t, az kicsit talán "öreges", bár citrusos illat. Vannak új verziói, narancs, lime, citrom alapjegyekkel, egy próbát érdemes velük tenni. Bár ezek sem túl tartósak.

Esetleg a ligh blue koppintások között is érdemes még szétnézni, a legtöbb nem teljesen olyan, csak citrusos.

2015. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dolce gabanna light blue igazi citrusos nyári illat, bár nem olcsó de nagyon tartós! :) Próbáld ki, vegyél belőle egy olyan picike mintát, lehet kapni aluljáróban vagy parfümériákban 1000ft alatt :)
2015. máj. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.
2015. máj. 23. 11:32
 7/7 anonim ***** válasza:
A light blue lehet hogy tartos, de a citrus abban is a fejillat es elillan. Ami marad az valami viragillat, ahogy a legtobb citrusos parfumnel.
2015. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!